דבר היו”ר- קולט אביטל

"כבוד גדול נפל בחלקי, עת נבחרתי לכהן כיושבת הראש של מרכז הארגונים של ניצולי השואה בישראל. בימים בהם ברחנו מביתנו, אמי המנוחה ואני, בחיפוש אחר מקלט בטוח, עת הייתי עוד ילדה קטנה..."

YNET: טקס לנספי השואה בוטל ביוון. משה העליון: "בושה וחרפה"

20.5.2015 עיריית קוואלה, יוון דרשה להסיר מגן דוד מאנדרטה לזכר היהודים שנספו. לאחר שהקהילה היהודית סירבה, טקס הסרת הלוט בוטל. היהודים בעיר זועמים. משה העליון: ": "בושה וחרפה לאלה שקיבלו את ההחלטה"

השקת ספר על מפעל חייו של נח פלוג ז"ל

בתאריך 6.5.2015 נערך בבית ציוני אמריקה ארוע השקת הספר על מפעל חייו של נח פלוג ז"ל, בנוכחות משפחתו, חברי מרכז הארגונים ואורחים רבים. הספר "למרות הכל אני נשאר אופטימי" נכתב בעברית ובאנגלית ע"י העיתונאית והסופרת בטינה שפר.

מרכז הארגונים של ניצולי השואה מבקש מכל הארגונים המקבילים ללחוץ על ממשלת הולנד

מרכז הארגונים של ניצולי השואה מבקש מכל הארגונים הדומים ברחבי העולם ללחוץ על ממשלת הולנד שתבטל את החלטתה לפגוע בקצבה של ניצולי שואה שמתגוררים בשטחי יהודה ושומרון.

בשורה ליוצאי רומניה: יזורז תהליך השבת הרכוש שנלקח מהם

לאחר שנים של ניסיונות ופניות בנושא הסכים ראש ממשלת רומניה להיפגש עם נציגי איל"ר, ארגון יהודי עולמי להשבת רכוש, ולפעול בשיתוף פעולה עמם לזירוז תהליך החזרת רכושם של יהודים תושבי רומניה, תהליך אשר אושר על פי חוק אך נתקע עד כה בגלגלי הבירוקרטיה.

מענק חד-פעמי לילדי השואה

בימים אלו קיבלו 'ילדי שואה' המקבלים תגמולים באמצעות ועידת התביעות טופס הגשת בקשה למענק, ובעזרתו הם יוכלו לקבל מענק חד-פעמי על סך 2,500 אירו. כדי לקבל את המענק יש לעמוד בתנאים המפורטים בהמשך.
חיפוש אירגונים
לכל הארגונים
מיזמים

חיל האוויר

"כבר שעתיים שאני לא מפסיקה לבכות". מילים אלה, שהשמיעה קצינה צעירה , מבסיס פלמחים, מסכמות טוב יותר מכל את חשיבותו ומידת הצלחתו של מיזם זה.

יריד זכויות והנצחה

מאות ניצולי שואה קיבלו ייעוץ אישי בכל הנוגע לזכויותיהם במפגש שנערך בת"א ביוזמת מרכז הארגונים של ניצולי השואה

עצומות

מידי פעם בפעם נדרש מאבק כדי להשיג זכויות נוספות, לבחון דרכי פעולה חלופיות, לבדוק אופציות אלטרנטיביות למען שיפור חיי ניצולי השואה, מיצוי זכויותיהם והנצחת יקיריהם.
/BannersUpload/679a7e30.jpg
/BannersUpload/f1e7c1af.jpg