דבר היו”ר- קולט אביטל

"כבוד גדול נפל בחלקי, עת נבחרתי לכהן כיושבת הראש של מרכז הארגונים של ניצולי השואה בישראל. בימים בהם ברחנו מביתנו, אמי המנוחה ואני, בחיפוש אחר מקלט בטוח, עת הייתי עוד ילדה קטנה..."

חוברת הזכויות לניצולי השואה בישראל לשנת 2014

לאור השינויים והתמורות בזכויות ניצולי השואה מרכז הארגונים של ניצולי השואה מוציא חוברת זכויות דיגיטלית מעודכנת ונגישה למען הניצולים ובני משפחותיהם.

מוקירים את פועלם - טקס עיטור האור לשנת 2014

הרמטכ"ל בני גנץ זכה להימנות עם עשרת האנשים שקיבלו את עיטור האור לשנת 2014 מטעם הקרן לרווחה לנפגעי השואה. בטקס, שנערך במעמד נשיא המדינה ואישים נוספים, נרשם רגע מרגש כשרא"ל גנץ קיבל את העיטור מניצולת שואה שחולצה על ידי אמו המנוחה.

חדש: "מחשבון" לבירור זכויות ניצולי שואה

במהלך כנס של הקרן לרווחת ניצולי שואה, הושק "מחשבון" אינטרנטי שנועד להקל על הניצולים לבדוק את זכויותיהם. שר האוצר לפיד: "המחשבון הוא כלי מקצועי, פשוט לשימוש, שמאפשר לכל ניצול שואה לדעת בדיוק מה מגיע לו"

מענק עם חיוך: טיפולי שיניים לניצולי שואה נזקקים

בשורה לניצולי השואה בישראל: החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה חתמה על הסכם עם רשת מרפאות 'כללית סמייל'. על פי ההסכם, ניצולי שואה נזקקים הזכאים לסיוע מהחברה להשבה יקבלו מענק עבור טיפולי שיניים - עד 5,000 ₪ בשנה ובהשתתפות עצמית של 10% בלבד.

מאפשרים לכם לחיות בכבוד

הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל, במימון החברה להשבת נכסי נספי השואה, מפעילה מיזם ייחודי וחשוב - "חיים בכבוד", שיפוצים קלים ותיקונים ללא עלות בדירותיהם של ניצולי שואה.
חיפוש אירגונים
לכל הארגונים
מיזמים

חיל האוויר

"כבר שעתיים שאני לא מפסיקה לבכות". מילים אלה, שהשמיעה קצינה צעירה , מבסיס פלמחים, מסכמות טוב יותר מכל את חשיבותו ומידת הצלחתו של מיזם זה.

יריד זכויות והנצחה

מאות ניצולי שואה קיבלו ייעוץ אישי בכל הנוגע לזכויותיהם במפגש שנערך בת"א ביוזמת מרכז הארגונים של ניצולי השואה

עצומות

מידי פעם בפעם נדרש מאבק כדי להשיג זכויות נוספות, לבחון דרכי פעולה חלופיות, לבדוק אופציות אלטרנטיביות למען שיפור חיי ניצולי השואה, מיצוי זכויותיהם והנצחת יקיריהם.
/BannersUpload/679a7e30.jpg
/BannersUpload/f1e7c1af.jpg